Golfový simulátor

Golfový simulátor Full Swing Golf (FSG), díky kterému se z Vás může stát další Tiger Woods, umožňuje nastavit trénink na

driving range – jde vlastně o cvičnou louku, která díky svému nastavení umožňuje simulaci reálného golfového hřiště. Zde si skvěle natrénujete především odpaly. Můžete tak zažít hru na opravdovém hřišti s tím rozdílem, že Vám zde nehrozí to, že byste zmokli.

putting – česky též patování, je označení rány, kdy se míček nevznese do vzduchu. Používá se především pro konečné dopravení míčku do jamky. Díky tomuto nastavení si tak skvěle natrénujete závěry, které, jak se říká, patří mistrům.

krátká hra – je považována za nejdůležitější část golfové hry. Jde o tu část hry, kdy už se míček dostává do vzdálenosti cca 100 metrů od jamky. V tomto bodě jde o dobré zvládnutí práce s míčkem a natrénování odhadu vzdálenosti a směru jamky, aby nedocházelo ke zbytečným ranám navíc. Právě na simulátoru si můžete tuto dovednost velmi dobře natrénovat.

online turnaje – máte známé v jiné části republiky nebo dokonce ve světě? Toto nastavení Vám umožní utkat se s nimi v turnaji, ať už se nacházejí kdekoliv.

Cena za hodinu 250,- Kč

Rezervaci můžete provést pomocí emailu penzion25763@gmail.com nebo níže přes rezervační formulář.

 

REZERVACE

Jméno a příjmení (vyžadováno)

E-mail (vyžadováno)

Telefon (vyžadováno)

Datum - formát DD.MM.RRRR (vyžadováno)

Čas od (vyžadováno)

Čas do (vyžadováno)

Vaše zpráva

Odesláním formuláře potvrzujete, že jste si přečetl(a) Zásady ochrany osobních údajů